MSC Opera ile İzmir Çıkışlı Dubai - Ekstra Turlar ve Çevre Gezileri Dahil

Kampanyalar

Kişi Başı

1.079,00 EUR

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

1.GÜN

Adnan Menderes Havaalanı buluşması, Sun Express Havayolları Dubai ‘ye uçuş, varışı takiben şehir turu ve Dubai limana transfer.

DUBAİ

03:35

-

2.GÜN

Dubai

DUBAİ

-

21:00

3.GÜN

Khasab, Umman Sultanlığı

UMMAN

09:00

18:00

4.GÜN

Muscat, Umman Sultanlığı

UMMAN

08:00

18:00

5.GÜN

Denizde

-

-

-

6.GÜN

Abu Dhabi, U. Arab Emirates

ABU DHABİ

06:00

21:00

7.GÜN

Sir Bani Yas, U. Arab Emirates

ABU DHABİ

08:00

17:00

8.GÜN

Dubai limanında gemi çıkış işlemleri ardından havalimanı transferi ve Sun Express Havayolları ile Adnan Menderes Havaalanı ‘na hareket

DUBAİ

-

08:45

Tur Programı

1. Gün: Adnan Menderes Havalimanı - Dubai
Adnan Menderes  Havalimanı Dış hatlar terminalinde saat 19:00’da buluşuyoruz. Ardından check-in işlemlerimizi yapıyor ve saat 22:00’da Dubai’ye hareket ediyoruz. Yerel saat ile saat 03:35’de Dubai’ye varıyoruz. Varışımızın ardından alacağımız kahvaltı sonrası “Dubai Şehir Turu” muz gerçekleşecektir. Bu turumuzda öncelikle Birleşik Arap Emirliğinin Dubai Seyh ‘inin kışlık sarayını görme imkânımız olacak. İlk olarak denize dolgu yapılarak açılmış olan Blue Waters adasını (Ceasers Palace Hotel, Dubai Eye panoramik olarak gezilecektir.) gördükten sonra Marina’da mola vereceğiz. Bu esnada birbirinden güzel ve renkli fotoğraf çekme imkânı bulacaksınız. Ardından Palmiye adasını gezeceğiz. Dubai’nin en zengin caddesi olarak bilinen Jumeirah Beach yolunda Dubai’nin simgesi olan 7 yıldızlı oteli Burj Al Arab’ı panoramik olarak göreceğiz. Daha sonra arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Sahara Kırmızı Kum Çöl Safari Turu” na katılabilirler. Akşam yapacağımız bu turumuz Arap yarımadasının olmazsa olmaz turu olarak bilinir. Turumuzda önce 4x4 araçlar ile gemimizden hareket ediyoruz. 45 dakikalık bir yolculuk ile çöle ulaşıyoruz. Profesyonel şoförlerimizin lastiklerin havalarını indirmek için verdikleri 10 dakikalık moladan sonra turumuz başlıyor. Nefes kesici çöl safarimizde kum tepelerinin üzerinden geçerken heyecanın doruklarını yaşayacaksınız. Safarinin ardından en güzel güneş batışlarından biri olan çölde güneşin batışını izleyip, çölde kurulan kampta yapılacak barbekü partisinde akşam yemeğimizi müzik ve dansöz eşliğinde alıyoruz. Alkolsüz içecekler limitsizdir. Dubai'nin olmazsa olmazlarından olan turumuzun sonrasında araçlarımız sizi gemimize kadar bırakıyor. (Akşam yemeği ve alkolsüz içecekler dahil) turumuzun sonu. Tur bitiminde gemiye transferimiz gerçekleşiyor. Gemi check in işlemleri ve kabinlere yerleşmenin ardından serbest zaman. Akşam yemeği ve geceleme gemide.
2. Gün: Dubai
Gemimiz limanda. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Serbest zamanın akabinde turumuza başlıyoruz. Turumuza “Jumeriah” bölgesine geçerek dünyaca ünlü 7 Yıldızlı “Burj El Arab Oteli”ni dışarıdan görecek ve dubai zenginlerinin evlerini bulunduğu, insan eliyle çöle yapılan Palmiye Adası’nı ziyaret edeceğiz. Jumeriah bölgesini tanımamızın ardından Dubai’nin ilk kurulduğu şehir olan “Eski Dubai” bölgesini ziyaret edeceğiz. Buradaki ziyaretimizin ardından Abra adı verilen küçük sandallar ile “Deira” bölgesini geçerek bölgenin en popüler “GOLD SOUK (Altın Pazarı) ve SPICE BAZAAR (Baharat Çarşısı) gezeceğiz. Turumuzun sonu. Gemimiz saat 21:00 da hareket ediyor.
3. Gün: Khasab
Gemimiz sabah 09.00’da Khasab limana yanaşacaktır. Gemide alacağımız sabah kahvaltımızın ‘Khasab tekne turu’ nu yapmak için gemiden ayrılıyoruz. Şehir turumuzda fiyortlara benzeyen sarp girişleri ve ıssız dağları ile Norveç’e benzetilen bu güzel şehirde Khasab Kalesi, Bassa Plajı ve Khawr Najd göreceğimiz noktalardan bazılarıdır. Khasab tekne turunda ise ahşap balıkçı tekneleriyle seyir halinde iken yunusların tekne ile yarışmasını seyretmenin keyfine varacağınız aynı zamanda şnorkeller ile dalış sevenler içinde eğlenceli olacak bir tur bizleri bekliyor.  Tur bitiminde gemiye transferimiz gerçekleşiyor.Geminin hareketi saat 18:00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.
4. Gün: Muscat
Gemimiz saat 07:00’da Muscat limanına yanaşacaktır. Gemide alacağımız sabah kahvaltımızın ardından “Muscat Şehir Turu” nu yapmak için gemiden ayrılıyoruz. Bu turumuzda “Sultan Kabus Camii”, “Sultan Sarayı”, “El Mirani” ve “El Celali Kaleleri”, “Fransız müzesi”, “Ghalya Modern Sanat Müzesi” ile “Muskat Opera Sarayı” nı panoramik olarak gördükten sonra alışveriş yapabileceğiniz Matrah pazarına gideceğiz.Tur sonrası alışveriş için serbest zaman. Tur bitiminde gemiye transferimiz gerçekleşiyor. Geminin hareketi saat 18:00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.
5. Gün: Denizde Seyir
Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere birçok alternatif sunuyor olacak. Arzu eden misafirlerimiz geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. Dileyen misafirlerimiz gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, casinolarda şanslarını deneyebilir veya onlarca farklı barda düzenlenecek olan müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de ayrıca siz değerli misafirlerimizi bekliyor. Akşam yemeği ve geceleme gemide.
6. Gün: Abu Dhabi

Gemimiz saat 06.00’da Abu Dhabi limanına yanaşacaktır. Gemide alacağımız sabah kahvaltımızın ardından “Abu Dhabi Şehir Turu” nu yapmak için gemiden ayrılıyoruz. Dünyanın en zengin şehri kabul edilen Abu Dhabi 2030 Kentsel Gelişim Projesine dahil olduktan sonra bölgede birçok yer yenilendi. Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti olan Abu Dhabi turumuz esnasında çöl olmasına rağmen paranın ve zenginliğin gücü ile bambaşka bir hale gelen şehirdeki en ilginç yapıları sizlerle beraber göreceğiz. Bugün göreceklerimiz arasında yer alan ve bölgedeki en popüler adalardan biri olarak kabul edilen Saidiyat adasına gideceğiz. Yol boyunca Guggenheim ve Abu Dhabi Louvre da panoramik olarak göreceğimiz yerler arasında. Dünyanın en büyük ve en güzel camilerinden biri olan Şeyh Zayed Camii ve Şeyh Zayed Bin Sultan türbesini ziyaret edeceğiz. Tur bitiminde gemiye transferimiz gerçekleşiyor.Geminin hareketi saat 21:00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

7. Gün: Sir Bani Yas Adası
Gemimiz saat 08:00’da Sir Bani Yas Island'a limanına yanaşacaktır. Kişisel aktiviteler için serbest zaman. Dilerseniz denizin ve plajların tadını çıkarabilirsiniz. Dilerseniz de rehberiniz eşliğinde ada turuna ya da vahşi yaşam safarisine katılabilirsiniz. Tur bitiminde gemiye dönüyoruz Geminin hareketi saat 17.00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.
8. Gün: Dubai
Gemimiz saat 09:00’da Dubai limanına yanaşacaktır Sabah kahvaltımızın ardından gemi çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından bizi bekleyen araçlarımız ile “Dubai Mall Alışveriş Turu’nu yapmak için gemiden ayrılıyoruz. Dünyanın en büyük alışveriş merkezi olarak haklı bir üne sahip Dubai Mall'da dünyaca ünlü mağazaları gezebilecek, dünyanın en büyük akvaryumlarından biri olan Dubai Aquarium'da ve sinema, buz pateni, eğlence parkı gibi aktivitelerde ailenize güzel vakit geçirebilirsiniz. Bu sırada isteyen misafirlerimiz ekstra olarak Burj Khalifa 124. Katına çıkıp tepeden şehri seyredebilir. Tur bitiminde Dubai Uluslararası Havalimanına doğru yola çıkıyoruz. Check-in işlemlerimizin ardından saat 04:35’de Adnan Menderes Havalimanı 'na hareket ediyoruz. Yerel saat ile 08:45’de Adnan Menderes Havalimanına varış. Turumuzun sonu.
Önemli Not : İletilen Detaylar Bölgedeki Şartlar Ve Pandemi Sonrası Duruma Göre Değişkenlik Gösterebilir. Extra Tur Fiyatları Depar Tarihi Yaklaşınca Netlik Kazanacaktır.

24.02.2024 Tarihli Tur İçin Fiyatlar

 • Tarih Seçeneklerİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk Yatak1. Çocuk2. Çocuk
  24.02.2024İÇ BELLA KABİN1.079,00 €----
   İÇ FANTASTICA KABİN1.149,00 €----
   DIŞ BELLA KABİN1.199,00 €----
   DIŞ FANTASTICA KABİN1.249,00 €----
   BALKONLU BELLA KABİN1.349,00 €----
   BALKONLU FANTASTICA KABİN1.449,00 €----

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


İptal Şartları


Vize Bilgileri

Umumi Pasaport   -  Vize gerekli                         
Yeşil Pasaport        -  Vize gerekli değil
Hizmet Pasaportu  - Vize gerekli değil 
Seyahat bitiş tarihinden itibaren 6 ay geçerli ve 10 yıldan eski olmayan pasaportunuzun olması gerekmektedir.
Vize gereken destinasyonlarda, vize başvurusu için acentenizin tarafınıza ileteceği “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile vize başvurusunun yapılması gerekmektedir.
Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribata uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.


MSC Opera ile İzmir Çıkışlı Dubai - Ekstra Turlar ve Çevre Gezileri Dahil Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?
Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • FLY DUBAİ Hava Yolları ile ADNAN MENDERES Havalimanı – DUBAİ – ADNAN MENDERES Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçuşlar.
 • MSC OPERA gemisinde tercih edilen kabin kategorisinde 7 gece 8 gün tam pansiyon konaklama.
 • Havalimanı ve Liman vergileri.
 • Havalimanı – Liman – Havalimanı transferleri.
 • Tecrübeli Türkçe Tur Liderliği Hizmeti.
 • Programda belirtilen tüm ekstra turlar
 • Gemide sabah, öğle, akşam yemekleri ve ara ikramlar.
 • Gemideki eğlence ve şovlar
 • Fitness & Spor salonu kullanımı.
 • Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır).

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Servis ücretleri. Günlük kişi başı yaklaşık 12€ gemide ödenir.
 • Dubai Çöl Safari Turu**
 • Sağlık hizmetleri. / Kişisel Harcamalar.
 • Gemideki tüm içecekler.
 • Seyahat sağlık ve iptal sigortası 50 € (Sağlık ile ilgili durumlarda iptali kapsamaktadır. Detaylar için Operasyon birimi ile irtibata geçiniz.)
 • 70 yaş üzeri misafirler için %100 surprim uygulanır. (35€)
 • İç hat bağlantı uçuşları.
 • Gerekli vize ücreti.
 • Yurtdışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz).

Benzer Turlar