Kesin kalkışlı tur

Yılbaşında Tüm Geziler ve Gala Dahil Midilli Turu 2 Gece 3 Gün

Kampanyalar

50 Euro Şimdi , Kalanını 35 Gün Önce Öde !

Kişi Başı

249,00 EUR

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

2 Gece 3 Gün

FATIH FOTIS AVDAN Rehberliği Farkı ile

Adada gerçekleşen 3 Gün boyunca tüm geziler dahil 

5* Elysion Hotel Konaklama

Yılbaşı Galası Dahil!

30.12.2023 – 01.01.2024

Tur Programı

1. Gün: 30 Aralık 2023 Cumartesi Ayvalık – Midilli – Agiassos

Sabah 07:30’da Ayvalık Liman ‘da biniş kartları alınış, pasaport kontrol ve gemi biniş işlemlerimiz sonrası saat 09:00 ‘da yaklaşık 1,5 saat sürecek Midilli ‘nin güzeller güzeli limanı Mitilini ‘ye doğru yolculuğumuz başlıyor. Gemimizin açık ve kapalı alanları, yolculuk esnasında kaptanımızın bizler için seçtiği melodiler Ege denizinin maviliği ile önce Türk suları sonra Yunan sularına geçerken güzel manzaralar bizlere eşlik ediyor olacak. Planlanan varış saatimiz yerel saat 09:30’da pasaport kontrolleri sonrası ; limanda bizi bekleyen aracımıza geçiş yapıyoruz ve rehberimiz ile beraber adanın merkezi Midilli gezimize başlıyoruz. Ayios Therapondas Kilisesi, çarşı, Metropolitlik Kilisesi, Osmanlı dönemi kamu binaları, cami, hamam ve sivil mimari örneklerini görüyor ve rehberimizden bilgi alıyoruz. Devamında bizleri keyifli bir Öğle yemeği bekliyor. Yunan mutfağının lezzetleri sonrası serbest zaman. Yemek sonrası Olympos Dağı’nın yamacına kurulmuş geleneksel mimarisi ve eşsiz doğasıyla beğenileri toplamış olan kestane ağaçları ile de meşhur ve her yıl Kestane Festivali düzenlenen Agiasos’ ta ilk ziyaret edeceğimiz durağımız, özellikle Ortodokslar için önemli olan Meryem Ana’nın evi olarak nitelendirilen Panaghia Kilisesi. Kilisenin çevresinde asmaların altında bulunan kafelerde bir kahve molası veriyoruz. Sokaklarda seramik ve tahta işleri satan dükkanları dolaşabilir, köy sakinlerinin güler yüzle karşıladığı çarşıda vakit geçirebilirsiniz. Keyifli yolculuğumuz sonrası Midilli merkeze dönüyor. Otele giriş işlemleri sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile belirlenen saatte Midilli Gece programı için lobby ‘de buluşma ve yine belirlenen saatte otelimize dönüş. Konaklama 5* Elysion Hotel

2. Gün: 31 Aralık 2023 Pazar Petra - Molıvos - Skala Skamnias – Mantamados- Midilli – Merhaba 2024 !

Sabah kahvaltımız sonrası Petra kasabasına hareket ediyoruz. Varışımız ile yüksek kayalıklarda göreceğimiz Panagia Glykofilousa Kilisesi’ni (Tatlı Öpücüklü Meryem Ana Kilisesi) ve Türk konağını ziyaret ediyoruz. Molyvos ‘a doğru hareket ediyoruz. 1965 yılından beri Unesco koruması altında olan taş binaları ile Alaçatı ve Şirince ruhunu yansıtan Molivos ‘ta M.S. 6'ıncı yüzyılda İmparator Justinyen’in temelini attığına inanılan Molivos Kalesi ve 14. Yüzyılda Osmanlı tarafından tamamlanan kalenin başından aşağı limana doğru dar sokaklar ve küçük dükkanlar arasından limanına doğru keyifli bir keşif yürüyüşü yapıyoruz.  Vereceğimiz kahve ve alışveriş molası sonrası öğle yemeğimiz için giden herkesin bir daha gitmek üzere rotasına eklediği Skala Sikamineas ‘a doğru hareket ediyoruz.  Yaklaşık 50 dakika sürecek olan yolculuğumuz sonrası limanın köşesinde ve bir kayanın üzerindeki küçük kilisesi (Stratos Myrivilis'in “Panagia i Gorgona” (“The Mermaid Madonna”) kitabına ilham veren bir yapıdır.) ,  berrak denizi, ve güler yüzlü halkı ile karşı kıyıda Assos ‘u da görerek denize sıfır tavernaları , istiridyeli makarnası , kızartma kabağı , ve birbirinden leziz sabah sudan yeni çıkmış ve masamıza gelen deniz mahsulleri ile hafif esintili keyifli bir öğle yemeği molası alıyoruz. Verdiğimiz mola sonrası adada yeni görecek olduğumuz nokta bizi şirin bir köy olarak karşılayan Mantamados ! Ortodokslar tarafından büyük öneme sahip ve bir haç merkezi olan Taksiarhis Manastırını ziyaret ediyoruz. Baş Melek Mikail ‘e de affedilen bu manastır ‘da bugüne kadar kalpten dilenen tüm dileklerin gerçekleşmiş olduğu rivayet edilir, ancak unutmayın gerçekleşen dileğiniz sonrası manastırı teşekkür etmek için tekrar ziyaret etmelisiniz! Manastır’ın hemen yanında yer alan ağaçlar altındaki dükkânda kahvelerimizi yudumlayabilir. Bizde eski kaşara benzeyen kızartarak yiyebileceğiniz Ladotiri peyniri için alışveriş yapabilir, cevizli ballı yoğurt ve bizimkine çok benzeyen lokmalarının tadına bakarak yılın son gününü dileklerimiz, sevdiğimiz yanımızda olan dostlarımız ve yeni edindiğimiz güzel dostluklar ile son rotamız sonrası otelimize dönüşümüzü gerçekleştiriyoruz. Dönüş yolumuz manzaralar eşliğinde yaklaşık 1 saat sürecek. Otelimize varışımız ile yılbaşı gecesi hazırlığımız için serbest zaman. Yeni Yıl Kutlaması Yılbaşı Galası için rehberimizin belirteceği saat ile lobby ‘de buluşma. Dolu dolu eğleneceğimiz Yılbaşı Taverna Gecemizde Yunan Ezgileri ile 2024 ‘e Merhaba! Diyoruz. Konaklama 5* Elysion Hotel!

3. Gün: 1 Ocak 2024 Pazartesi Plomari – Uzo Fabrikası – Papados Köyü –Vrana Zeytinyağı Müzesi- Midilli – Ayvalık

 Yeni yılın ilk sabahı otelimizde alacağımız brunch sonrası belirlenen saatte odalarımızı boşaltıyor ve meşhur Midilli Uzosunun başkenti Plomari ‘ye doğru yola çıkıyoruz. Barbaros Hayrettin Paşa ‘nın doğduğu, Barbayyani ve Plomari Uzoları ile bilinen bu kasabada uzo fabrikalarını ziyaret ediyor ve damak tadımıza en uygun uzo’yu bulmak için tadımlarımızı gerçekleştirirken uzo ‘nun yapılışı hakkında da bilgi alıyoruz. Denize doğru inen yamaçta geleneksel mimarisi ile keyifli vakit geçireceğimiz bu güzel kasaba sonrası adanının meşhur olduğu bir diğer nokta Zeytin ve Zeytinyağı için en bilinen Papados Köyü ve Vrana Zeytinyağı Müzesini geziyoruz. Adada 13 Milyondan fazla zeytin ağacı ve yılda 50 bin ton dolayında zeytinyağı çıkarılan bir ada. Gezimiz boyunca geçtiğimiz tüm yollarda zeytinin ada hayatı için ne kadar önemli olduğunu görüyoruz.  Keyifli yolculuğumuz sonrası Midilli merkeze geliyor ve pasaport kontrol işlemleri sonrası saat 18:00 feribotumuzla Keyifli günümüzün ardından dönüş yolculuğumuz için Liman ‘a geçiyor ve yaklaşık 1,5 saat sürecek yolculuğumuz sonrası 20:30 civarı Ayvalık’a ulaşıyoruz. Bu güzel gezimizi tamamlıyor ve 2024 ‘te yeni rotalarda bir araya gelmek üzere sizler ile vedalaşıyoruz.

30.12.2023 Tarihli Tur İçin Fiyatlar

 • Tarih Seçeneklerİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk Yatak1. Çocuk2. Çocuk
  30.12.20235* Elysion Hotel Midilli 249,00 €339,00 €249,00 €0 - 2 Yaş 119,00 €
  3 - 12 Yaş 199,00 €
  -
50 Euro Şimdi , Kalanını 35 Gün Önce Öde !

Seyahat tarihin belli ama ödeme şekline karar veremediysen , ön ödeme tutarı ile yerini ve fiyatı sabitleyerek , kalan ödemeyi seyahatinizden 35 Gün öncesine kadar arzu ettiğiniz şekilde tamamlayabilirsiniz.

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

- Bölgede Euro Kullanılmaktadır. Ancak küçük butik ve dükkanlar harici Türkiye Kredi kartınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

- 200 €  ve 500 €  hem rezervasyon ödemeleri esnasında hem de adada kabul edilmemektedir. 
- Yunanistan ile aramızda 1 Saat fark bulunmaktadır. Bizden 1 saat geride olması sebebi ile planlamalarınızı bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
- Bölge için yürüyüşe uygun olan ayakkabılarınızı yanınızda bulundurmanızı öneririz.
-

İptal Şartları

- Seyahatinizden 30 gün öncesine kadar rezervasyonunuzu kesintisiz iptal edebilirsiniz. 30 - 15 gün arası % 50 ;  ve seyahatinizden 15 gün öncesine kadar % 100 kesinti uygulanmaktadır. 


Vize Bilgileri

GEREKLİ EVRAK LİSTESİ

 

• Geçerli Pasaport: Pasaportunuz son 10 yıl içerisinde çıkarılmış olmalıdır ve en az iki adet karşılıklı boş vize sayfası bulunması gerekmektedir. Pasaportunuzun geçerlilik süresi, talep edilen vize süresinin bitiminden sonra en az 3 ay daha geçerli olmalıdır. Eski pasaportunuz mevcut ise tüm işlem görmüş sayfalarının fotokopileri (giriş-çıkış kaşeleri dâhil). Eski pasaportun kaybolması veya imha edilmesi halinde pasaport fotokopilerinin neden sunulamayacağına dair dilekçe.

• Fotoğraf: 2 adet biyometrik fotoğraf: arka fonu beyaz, 3,5 cm x 4,5 cm boylarında, yetişkinler için son 6 ay, 12 yaş altı çocuklar için son 3 ay içerisinde ve gözlüksüz olarak çekilmiş olmalıdır. 

• Sigorta (Tarafımızca düzenlenilmektedir)

• Nüfus cüzdanı fotokopisi

• Pasaport fotokopisi: Pasaportun kimlik bilgilerinin yazılı olduğu ve işlenmiş tüm sayfaların fotokopisi. Daha önce Schengen veya başka bir ülkeden vize aldıysanız o vizenin bulunduğu sayfaların fotokopisi. Vizesi olan biriyle seyahat ediliyorsa, seyahat edilen kişinin geçerli vize fotokopisi veya yeşil pasaport olması halinde pasaportun ön bilgi sayfası fotokopisi.

• Türk vatandaşı olmayanlar için oturma izni: Türkiye’deki oturum izninin Üye Devletlerin topraklarından planlanan ayrılma tarihinden itibaren en az üç ay sonrasına dek geçerli olması gerekmektedir.

**İzmir, Bodrum, Marmaris, Kuşadası, Ayvalık, Fethiye, Antalya bölgesinden başvuru yapacak kişilerin ek olarak e-devlet üzerinden alınmış Protokol Belgesi, Yurda Giriş-Çıkış Belgesi ve Tarihçeli Yerleşim Yeri Belgesi ibraz etmesi gerekmektedir (e-devletten).

• Fiyatı görünen Gidiş - Dönüş uçak bilet rezervasyonu. Biletler barkodlu olmalı ve rezervasyon kodları/PNR gözükmelidir. Orijinal bilet talep edilebilir.

• Tur ile seyahat edecekler:

-Tur makbuzunun orijinali, tur programı, tur sözleşmesi, konaklama yapılacak bütün otellerden tarihli ve isim listeli rezervasyon belgesi (Voucher veya confirmation). Otobüs evrakları (araç kiralama sözleşmesi, tur imza sirküleri, taşıt kartı, yetki belgesi (B2), otobüs ruhsatı, şoförlerin evrakları (yeni ehliyet fotokopisi, pasaportun bütün işlenmiş sayfalarının fotokopisi). Şoförlerin geçerli vizeleri olmak zorundadır. Tur evraklarının her sayfasında tur firmasının ıslak imza kaşesi olmak zorundadır.

• Otel/AirBnb/kiralık ev/kamp alanı rezervasyonu: Tarihler ulaşım bileti ile uyumlu olmalı ve fiyat mutlaka belirtilmelidir. (Otel için ödeme makbuzu talep edilebilir.) AirBnB rezervasyonlarında ev sahibinin iletişim numarasının olması ve kalınacak tarihlerin, ödenen konaklama ücretinin ve kalacak kişilerin isimlerinin rezervasyonda bulunması gerekmektedir.

Firmamızdan alınan turlarda ilgili tur belgeleri acentemiz tarafından dosyanıza eklenmektedir.

 

ÇALIŞAN

•  İşveren mektubu ve/veya izin onayı: belgenin hitaben yazıldığı konsolosluğun belirtilmesi; çalışanın adı ve pasaport numarası, işe başlama tarihi ve görevi; izin süresi ve mesleki nedenlerle yapılan seyahatler hariç, ücretli ya da ücretsiz izin olup olmadığı; işverenin iletişim bilgileri ve yazıyı imzalayan kişinin ismi ve mevkii belirtilmelidir. İkametgah ve şirket farklı yetki bölgelerinde ise, iş veren yazısında çalışılan şehir belirtilmelidir.

• E-devletten alınmış QR kodu bulunan SGK Sigortalı İşe Giriş Bildirgesi (2008 öncesi girişliler için ıslak imzalı ve kaşeli)

• E-devletten alınmış okunabilir QR kodu bulunan SGK tescil ve hizmet dökümü

• Kaşe ve imza ile onaylanmış olarak son 3 aylık maaş bordroları (sözleşmeli çalışılıyor ise sözleşme fotokopisi kaşeli ve imzalı)

• Türkiye’de ya da Avrupa’da bulunan mal varlıklarınız (tapu fotokopileri);

• Maddi durum kanıtı (son 1 hafta içerisinde alınmış): Son üç ayın hareketlerini gösteren, düzenli gelir kaynağını kanıtlayan ıslak imzalı, kaşeli banka hesap dökümü ve maaş hesabı.(Sunulan banka hesap dökümleri imza sirküleri ile birlikte sunulmalıdır. QR kodlu banka hesap dökümleri kabul edilmemektedir.) Varsa, tapu, kira geliri veya diğer maddi kaynak kanıtları eklenebilir.

•  Çalıştığınız şirkete ait güncel Vergi Levhası, Ticari Sicil Gazetesi, Faaliyet belgesi Orijinal / e-imzalı  (son 6 aya ait), İmza Sirküleri

İŞVEREN

• Şirketin antetli kağıdına yazılmış dilekçe;(orijinal nüsha)

• Türkiye’de ya da Avrupa’da bulunan mal varlıklarınız (tapu fotokopileri);

• Maddi durum kanıtı (son 1 hafta içerisinde alınmış): Son üç ayın hareketlerini gösteren, düzenli gelir kaynağını kanıtlayan ıslak imzalı, kaşeli banka hesap dökümü ve maaş hesabı. (Sunulan banka hesap dökümleri imza sirküleri ile sunulmalıdır. QR kodlu banka hesap dökümleri kabul edilmemektedir.) Varsa, tapu, kira geliri veya diğer maddi kaynak kanıtları eklenebilir.

• Sahip olduğunuz şirkete ait güncel Vergi Levhası, Ticari Sicil Gazetesi, Faaliyet belgesi Orijinal / e-imzalı (son 6 aya ait), İmza Sirküleri

 

 

 

EMEKLİ

• E-devletten alınmış QR kodlu emeklilik belgesi.

• Emekli maaşını gösterir (son 1 hafta içerisinde alınmış) son 3 aylık ıslak imza kaşeli, imza sirküleri bulunan banka hesap dökümü. 

• Maddi durum kanıtı (son 1 hafta içerisinde alınmış): Son üç ayın hareketlerini gösteren, düzenli gelir kaynağını kanıtlayan ıslak imzalı, kaşeli banka hesap dökümü ve maaş hesabı. (Sunulan banka hesap dökümleri imza sirküleri ile birlikte sunulmalıdır. QR kodlu banka hesap dökümleri kabul edilmemektedir.) Varsa, tapu, kira geliri veya diğer maddi kaynak kanıtları eklenebilir.

• Türkiye’de ya da Avrupa’da bulunan mal varlıklarınız (tapu fotokopileri).

 

KAMU ÇALIŞAN

• Çalıştığınız resmi kurumun antetli kağıdına yazılmış seyahatin amacını, izinli olduğunuz tarihleri ve bu iznin ücretli ya da ücretsiz olduğunu belirten yazı; (orijinal nüsha)

• Kaşe ve ıslak imza ile onaylatılmış son 3 aylık maaş bordrosu, sözleşmeli çalışılıyor ise kaşelenmiş ve imzalanmış sözleşme fotokopisi;

• E-devletten alınmış QR kodu bulunan SGK Sigortalı İşe Giriş Bildirgesi (2008 öncesi girişliler için ıslak imzalı ve kaşeli) ve okunabilir bir QR kodu bulunan SGK tescil ve hizmet dökümü. Kadrolu çalışan ve SGK işe giriş bildirgesi olmayan devlet memurlarının çalıştıkları kurumdan ıslak imzalı kaşeli veya QR kodlu çalışma belgesi sunmaları gerekmektedir.

• Türkiye’de ya da Avrupa’da bulunan mal varlıklarınız (tapu fotokopileri);

• Maddi durum kanıtı (son 1 hafta içerisinde alınmış): Son üç ayın hareketlerini gösteren, düzenli gelir kaynağını kanıtlayan ıslak imzalı, kaşeli banka hesap dökümü ve maaş hesabı.(Sunulan banka hesap dökümleri imza sirküleri ile birlikte sunulmalıdır. QR kodlu banka hesap dökümleri kabul edilmemektedir.) Varsa, tapu, kira geliri veya diğer maddi kaynak kanıtları eklenebilir.

• Çalıştığınız resmi kurumun kimlik kartı ve fotokopisi.

• Tam Tekmil Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği: Vukuatlı nüfus kayıt örneği e devletten 'nüfus aile' seçeneği seçilerek alınmalıdır. Bekar ise anne ve baba, evli ise eş ve çocuklar gözükmelidir (E-devlet’ten barkodlu) 

• QR kodlu ikametgâh belgesi (E-devlet’ten QR kodlu). **Ankara ve Bölgesi için ''İkametgah'' yerine ''Tarihçeli Yerleşim Yeri Belgesi'' ibraz edilmesi gerekmektedir.

EV HANIMI / ÇALIŞMAYAN

• Sponsor eş ise, evlilik cüzdanı

• Sponsor olan kişinin sponsorluk dilekçesi ve kimlik fotokopisi 

• Geçimi sağlayan aile üyesinin Türkiye’de ya da Avrupa’da bulunan mal varlıkları (tapu fotokopileri)

• Geçimi sağlayan aile üyesinin  maddi durum kanıtı (son 1 hafta içerisinde alınmış): Son üç ayın hareketlerini gösteren, düzenli gelir kaynağını kanıtlayan ıslak imzalı, kaşeli banka hesap dökümü ve maaş hesabı.(Sunulan banka hesap dökümleri imza sirküleri ile birlikte sunulmalıdır. QR kodlu banka hesap dökümleri kabul edilmemektedir.) Varsa, tapu, kira geliri veya diğer maddi kaynak kanıtları eklenebilir.

• Geçimi sağlayan aile üyesinin meslek kategorisi kısmından ilgili  iş evrakları hazırlaması gerekmektedir (örn: Firma sahibi ise Firma sahibi için evraklar, Emekli ise Emekli için gerekli evraklar hazırlanır)

 

ÖĞRENCİ

• (Yüksek öğrenim): E-Devlet’ten okunabilir QR kodu bulunan öğrenci belgesi.

• Diğer öğrenciler: Öğrenci belgesi

• Geçimi sağlayan aile üyesinin evraklarının aynısı fotokopi çekilerek çalışmayan öğrencilerin dosyasına da eklenir.

• Geçimi sağlayan aile üyesinin Türkiye’de ya da Avrupa’da bulunan mal varlıkları (tapu fotokopileri).

• Maddi durum kanıtı (son 1 hafta içerisinde alınmış): Son üç ayın hareketlerini gösteren, düzenli gelir kaynağını kanıtlayan ıslak imzalı, kaşeli banka hesap dökümü ve maaş hesabı.(Sunulan banka hesap dökümleri imza sirküleri ile birlikte sunulmalıdır. QR kodlu banka hesap dökümleri kabul edilmemektedir.) Varsa, tapu, kira geliri veya diğer maddi kaynak kanıtları eklenebilir.

• Geçimi sağlayan aile üyesinin meslek kategorisi kısmından ilgili evrakları hazırlaması gerekmektedir (örn: Firma sahibi ise Firma sahibi için evraklar, Emekli ise Emekli için gerekli evraklar hazırlanır)

• Tam Tekmil Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği: Vukuatlı nüfus kayıt örneği e devletten 'nüfus aile' seçeneği seçilerek alınmalıdır. Bekar ise anne ve baba, evli ise eş ve çocuklar gözükmelidir (E-devlet’ten barkodlu) 

• QR kodlu ikametgâh belgesi (E-devlet’ten QR kodlu). **Ankara ve Bölgesi için ''İkametgah'' yerine ''Tarihçeli Yerleşim Yeri Belgesi'' ibraz edilmesi gerekmektedir.

 

• Her bir çocuk için ayrı başvuru formu doldurulması gerekmektedir. 12 yaş üstü çocukların biyometrik(parmak izi) uygulama gereği parmak izi vermemiş ise ebeveyn ya da yasal vasisi ile beraber şahsen başvuru merkezimize gelmeleri gerekmektedir.

• Geçimi sağlayan aile üyesinin evraklarının aynısı fotokopi çekilerek çocuk veya çocukların her birinin dosyasına da eklenir.

Yalnız ya da tek ebeveyn veyahut yasal vasi ile seyahat eden 18 yaşın altındaki çocuklar için gerekli belgeler: 

• Eğer bir ebeveyn, çocuğuyla beraber başvuruda bulunuyorsa (diğer ebeveyn başvuruda bulunmuyorsa), başvuruda bulunmayan ebeveynden noter tasdikli orijinal muvafakatname ve fotokopisi gerekmektedir. Ebeveynlerden birinin ya da her ikisinin geçerli vizesi bulunması durumunda -çocukla beraber seyahat edilsin ya da edilmesin- beraber başvuruda bulunulmadığı sürece muvafakatname sunulması zorunludur ve muvafakatnamenin son 6 ay içerisinde alınmış olması gerekmektedir. Çocuk tek başına başvuru yapacak ise, her iki ebeveynden alınmış noter tasdikli orijinal muvafakatname ve fotokopisi gerekmektedir.

• Çocuk her iki ebeveyn ile beraber vize başvurusunda bulunuluyorsa, muvafakatname gerekmemektedir ancak başvuru formuna her iki ebeveynin de imza atması gerekmektedir.

• Reşit olmayan başvuru sahibinin anne/babası ayrıysa ve velayeti olan ebeveyn vize başvurusunda bulunuyor ise velayete sahip olmayan ebeveynden de noter tasdikli orijinal muvafakatname ve fotokopisi gerekmektedir.

• Boşanmış çiftler için: Çocuğun velayetini gösteren mahkeme kararının orijinali ve fotokopisi gerekmektedir.

 

ÇİFTÇİ

• Türkiye’de ya da Avrupa’da bulunan mal varlıklarınız (tapu fotokopileri)

• Maddi durum kanıtı (son 1 hafta içerisinde alınmış): Son üç ayın hareketlerini gösteren, düzenli gelir kaynağını kanıtlayan ıslak imzalı, kaşeli banka hesap dökümü ve maaş hesabı.(Sunulan banka hesap dökümleri imza sirküleri ile birlikte sunulmalıdır. QR kodlu banka hesap dökümleri kabul edilmemektedir.) Varsa, tapu, kira geliri veya diğer maddi kaynak kanıtları eklenebilir.

• Bağlı olduğu ziraat odası tarafından verilmiş çiftçi belgesi

• Çiftçi kayıt belgesi (ÇKS)

• Zirai araç ruhsatı

• Tarla tapusu veya tarla başkasından kiralandı ise kira kontratı

 

SERBEST MESLEK

• Türkiye’de ya da Avrupa’da bulunan mal varlıklarınız (tapu fotokopileri);

• Maddi durum kanıtı (son 1 hafta içerisinde alınmış): Son üç ayın hareketlerini gösteren, düzenli gelir kaynağını kanıtlayan ıslak imzalı, kaşeli banka hesap dökümü ve maaş hesabı.(Sunulan banka hesap dökümleri imza sirküleri ile birlikte sunulmalıdır. QR kodlu banka hesap dökümleri kabul edilmemektedir.) Varsa, tapu, kira geliri veya diğer maddi kaynak kanıtları eklenebilir.

• Şirkete ait güncel Vergi Levhası, Ticari Sicil Gazetesi, Faaliyet belgesi Orijinal / e-imzalı  (son 6 aya ait), İmza Sirküleri

• Meslek kimlik kartı fotokopisi (var ise).

• Bağlı bulunduğunuz kurumdan yazı. (orijinal nüsha imzalı ve kaşeli)Yılbaşında Tüm Geziler ve Gala Dahil Midilli Turu 2 Gece 3 Gün Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?
Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Ayvalık – Midilli – Ayvalık Arası Feribot biletleri
 • 5* Elysion Hotel 2 gece konaklama https://www.elysion.gr/
 • Otelde alınan 2 adet sabah kahvaltısı
 • 2 Gece 3 Gün boyunca Fatih Fotis Avdan ile profesyonel rehberlik hizmeti
 • Transfer ve ada içi ulaşım
 • Yunan Taverna Gecesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı Çıkış Harcı (150,00 TL)
 • Schengen Vizesi (Yeşil Pasaporta Vizesizdir)
 • Ayvalık Limanda ödenmekte olan liman vergileri (50,00 TL)
 • Otel Vergisi (Gecelik oda başı 4 € ‘dur)
 • Gezi esnasında alınan 3 adet öğle yemeği
 • Gezi esnasında 1 adet akşam yemeği
 • Yılbaşı galasında alınan içecekler
 • Program içinde belirtilmeyen tüm ekstra harcamalar
 • Bahşişler (Zorunlu Değildir)

Benzer Turlar